Unia Korzybie Gospodarze

Rafał Łuczak Trener

Rafał Łuczak

29.12.2014

W tropikalnych warunkach w pierwszym meczu nowego sezonu nasz zespół na wyjeździe pokonał Unie Korzybie 9:0

Pierwsząpołowę zupełnie przespaliśmy. Było dużo niedokładności i niecelnych strzałów. Pierwszą bramkę w nowym sezonie III ligi kobiet strzeliła Justyna Siwik po zagraniu Anety Skonieckiej w 5 min. Potem była seria niecelnych strzałów. Drugą bramkę w 30 min strzeliła Dagmara Murawiecka. Druga połowa w naszym wykonaniu była zdecydowanie lepsza. Było więcej akcji oskrzydlających i piłek prostopadłych przełożyło to sięod razu w sytuację bramkowe. Z połowy sytuacji wykorzystaliśmy 7 co dało końcowy wynik 9:0. Jedną z bramek zdobyła debiutująca w naszych barwach Paulina Kapeluch.

- Warunki do gry dość ciężki dla obu drużyn. W naszej drużynie zadebiutowaływ oficjalnym meczu o punkty aż cztery zawodniczki z czego dla trzech był to pierwszy tego typu mecz. Nie było to porywające spotkanie w naszym wykonaniu i staćnas na pewno na lepszągrę. Liczę, że z każdym meczem będzie co raz lepiej.