Lider Włocławek Gospodarze

am.gwiazda2000

13.10.2014

autor: SMS_Wloclawek, 2014-10-13 11:37

Rocznik 2000 SMS Włocławek rozegrał zdecydowanie najsłabsze jakościowo spotkanie w tym sezonie. Niestety zdarzyło się to akurat w meczu z lokalnym rywalem. Brak boiskowego charakteru i walki o każdą piłkę były główną przyczyną katastrofalnego poziomu naszej gry. Dziesięć minut niezłego tempa akcji w ciągu całego spotkania to za mało, aby myśleć o zdobyciu jakichkolwiek punktów.

Przed rozpoczęciem spotkania nic nie wskazywało na taki przebieg sytuacji. Zespół wydawał się optymalnie przygotowany pod względem fizycznym i psychicznym do derbowego pojedynku z Liderem. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że mecz będzie wyrównany, a o końcowym wyniku decydować będą szczegóły. Niestety tego dnia wszystkie decydujące detale były po stronie gospodarzy.

Generalnie poziom spotkania był mocno przeciętny, obie drużyny popełniały dużo błędów indywidualnych, ale to postawa naszych zawodników niestety była zdecydowanie słabsza. Tyle błędów, ile popełniliśmy z meczu z Liderem - nie zrobiliśmy prawdopodobnie we wszystkich dotychczas rozegranych spotkaniach w tym sezonie. W defensywie byliśmy zupełnie niezorganizowani, a w ofensywie przez całe spotkanie nie byliśmy w stanie zagrozić poważniej bramce Lidera.

Najlepszy moment meczu naszej drużyny to początek drugiej połowy. Przy stanie 1:0 dla gospodarzy po pierwszej części gry, wydawało się że nasza drużyna zaczyna łapać wiatr w żagle. Zaczęliśmy być aktywniejsi w ofensywie, a komunikacja między zawodnikami zaczęła funkcjonować na przyzwoitym poziomie. Niestety w 46 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Lidera. Skutecznie wykonana "jedenastka" ostatecznie przesądziła o losach spotkania.

Lider Włocławek - SMS Włocławek 2:0 (1:0)

1:0 - 17'

2:0 - 46' (rzut karny)

UKS SMS: Balwierz - Półtorak (60' Bykowski), Włodarski, Burzyński, Maciejewski - Niedośmiałek, Miłek, Głowacki - Czerwiński (36' Czyżewski), Bieniek (50' Bógdał), Sobczak (47' Syrocki).