UKS SMS Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz

am.gwiazda2000

21.09.2014

Relacja ze strony UKS SMS Włocławek

Cenne trzy punkty i trzeci z rzędu mecz bez straconej bramki z wymagającym przeciwnikiem - tak wyglądała niedziela w wykonaniu zespołu rocznika 2000 Szkoły Mistrzostwa Sportowego Włocławek.

Przed rozegraniem tego spotkania oba zespoły po czterech kolejkach miały na swoim koncie po 7 punktów. Zwycięstwo w tym meczu pozwalało na dołączenie do czołówki ligowej tabeli.

Zgodnie z przewidywaniami mecz miał wyrównany przebieg. Do 15 minuty próżno było szukać klarownych sytuacji do zdobycia bramki przez jeden, bądź drugi zespół. Wtedy przydarzył nam się fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki, w efekcie którego sędzia podyktował rzut karny dla gości. Na wysokości zadania stanął Adrian Balwierz, który w świetnym stylu obronił "jedenastkę". Jak się później okazało - był to przełomowy moment tego spotkania. Już pięć minut później nasz zespół objął prowadzenie po strzale Mateusza Niedośmiałka. Mimo optycznej przewagi gości, do przerwy rezultat nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie mieliśmy zdecydowanie więcej do powiedzenia, jeżeli chodzi o poczynania ofensywne. Graliśmy bardzo czujnie jako zespół w defensywie, a do tego stworzyliśmy sobie kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Drugą bramkę w 50 minucie zdobył Mariusz Miłek, czym zapewnił naszej drużynie bardzo ważne trzy punkty.

SMS Włocławek - Chemik Bydgoszcz 2:0 (1:0)

1:0 - Niedośmiałek (asysta Miłek) 20'

2:0 - Miłek (asysta Bieniek) 50'

UKS SMS: Balwierz - Syrocki (36' Świeciak), Włodarski, Półtorak, Maciejewski - Burzyński, Miłek, Niedośmiałek (61' Biniecki) - Czyżewski (45' Sobczak), Bieniek (53' Bógdał), Głowacki (69' Zdziebłowski).