Wierchy Rabka Zdrój Gospodarze

Admin_1999

12.08.2014

Momenty były:

5 – Majerski z 20 metrów strzela, broni bramkarz.
7 – Syjud fauluje Ł. Sularza. Wolny z 17 metrów, piłka odbija się od obrońców.
14 – wolny z narożnika pola karnego. Sularz centruje w pole karne, obrońcy wybijają piłkę.
17 – rzut różny wykonują goście. Piłka spada pod nogi A. Dziechciowskiego, ale do piłki dochodzi Wiatr i w pięknym stylu jego strzał broni Potoczek.
18 – wolny z 30 metrów. Majerski wrzuca w pole karne do G. Dziechciowskiego, a ten posyła futbolówkę obok słupka.
20 – Sularz w „uliczkę” do Wietrzyka, ten wycofuje mu piłkę i uderza obok słupka.
25 – Majerski przeprowadza indywidualną akcję, mija dwóch rywali i z 20 metrów trafia w słupek.
33 – odbita piłka od M. Zająca wpada pod nogi Polaka, a ten uderza z 20 metrów nad poprzeczką.
40 – po rzucie rożnym Wróbel wybija na 20 metr, dopada piłkę Sularz i przeprowadza rajd do pola karnego, jego strzał blokuje Ziemianek.
44 – wolny; Polak wykonuje niemal spod chorągiewki. Po dośrodkowaniu zrobiło się zamieszanie w polu karnym i Wiatr z 6 metrów fatalnie pudłuje; piłka frunie nad poprzeczką.
45 – Surma z rogu centruje na głowę Wietrzyka, piłka musnęła poprzeczkę.
58 GOL! 0:1 – gospodarze źle wybili piłkę, która przechwycił Hasior, podbiegł z nią w obręb pola karnego i uderzył po długim rogu.
68 GOL! 1:1 – Majerski zagrał w środku pola do Surmy, a ten uderzył z 30 metrów. Piłka nim zatrzepotała w siatce odbiła się od słupka.
76 GOL! 2:1 - Majerski zainicjował akcję, podał na prawo do Białońskiego, który posłał szczura wzdłuż linii bramkowej, wślizgiem piłkę do siatki wpakował Sularz.
79 GOL! 3:1 – 40- metrowy rajd Wietrzyka został zatrzymany nieprzepisowo w polu karnym i z „jedenastki” nie pomylił się Majerski.