24.09.2014

WKS Śląsk Wrocław  7 : 2 (2:1) Parasol Wrocław

Lupa (35' Konieczny) - Augustyn, Supranionek, Wojtasik, Babuśka - Jasiński (58' Czarnomski), Bialik, Froń, Mularczyk - Wróbel (24' Mokrzycki) , Aramowicz (58' Połomka)

trener: Paweł Woźniak.

Bramki: 12' Bialik, 25' Mokrzycki (asysta Mularczyk), 42' Aramowicz (a. Supranionek), 50' Mokrzycki (a. Aramowicz), 52'Aramowicz ( a. Supranionek), 59' Mokrzycki (a. Froń), 63' Połomka (a. Czarnomski)

Ciekawe i interesujące spotkanie.

Pierwsza połowa: wyrównana walka, mądra gra w obronie, świetne spotkanie środkowego pomocnika Bialika. Idealna zmiana Mokrzyckiego zaraz po wejściu na boisko strzelił bardzo ważną bramkę na 2:1, w drugiej połowie strzelił jeszcze dwie.

Druga połowa to już dominacja naszej drużyny, niestety jeszcze martwi słaba skuteczność napastników, ale ogólnie było dobrze. Szybka kombinacyjna gra czego efektem było 5 bramek. 58' na boisko wchodzi Połomka i Czarnomski i po 5 minutach od wejścia Czarnomski idealnie dośrodkowuje a Połomka głową strzela pięknego gola. Gratulacje!

Szkoda tej straconej w ostatniej minucie.

Zawodnikiem meczu był Bialik, opanował środek pola, wykonał dużo pracy na swojej pozycji oraz w szeregach obronnych. Podłączał się w ataku, bramka na 1:0 i asysta na 3:1.  Widoczny i wytrzymał kondycyjnie cały mecz. Brawo !