Zapora Porąbka Gospodarze

Andrzej Jurczak Trener

Konrad Jurczak

17.08.2014

Po ostatniej porażce aż 5:1 ze Spójnią Landek zawodnicy Zapory do meczu z Maksymilianem Cisiec podeszli bardzo zmotywowani. Od początku narzucili tempo gry i dłużej utrzymywali się przy piłce co sprawiło że w 23 minucie Mateusz Janosz bezpośrednio z rzutu rożnego umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później było już 2:0. Tym razem Mateusz Janosz świetnie zagrał do wychodzącego Macieja Lubańskiego, a ten sprytnym lobem podwyższył wynik spotkania. Po wznowieniu gry w drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, a w 65 minucie z rzutu wolnego bramkarza gości pokonał Marcin Paw. Gdy wydawało się że 3 punkty dla Zapory nie są zagrożone nastąpiła dekoncentracja w szeregach naszej drużyny i Maksymilian doprowadził do wyniku 3:2. Ostatecznie jednak pierwsze 3 punkty w tym sezonie zostały w Porąbce !

Zapora Porąbka – Maksymilian Cisiec 3:2 (2:0)
1:0 Janosz (23′)
2:0 Lubański (30′)
3:0 Paw (65′)