Widzów:

Paweł Wilczewski Trener

Kielon Kielonowski

02.10.2017

godz. 11:00 Nogat Malbork wygrał na wyjazdowym "trudnym" terenie z rezerwami Rodła Kwidzyn 2:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie,a dla Nogatu strzelili je Paweł Wilczewski i Radosław Domachowski, który strzelił swoją pierwszą bramkę w tym sezonie.

Nogat :Artur Dalecki - Artur Bieszke, Grzegorz Wąsik, Łukasz Kukawka, Emil Nowosielski, Radosław Domachowski, Paweł Kaniecki, Zenon Małek, Kamil Wroński, Paweł Wilczewski, Tomasz Piechota.

zmiany:20' Maciej Gębicki za Zenon Małek 75' Bartek Bednarz za Tomasz Piechota 80' Radosław Mitura za Radosław Domachowski

bramki:Paweł Wilczewski ( asysta Kamil Wroński ) Radosław Domachowski ( asysta Artur Bieszke )

kartki:Paweł Wilczewski Paweł Kaniecki

Nastąpi teraz dwutygodniowa przerwa wynikająca ze Świąt Wielkanocnych,a zaraz po nich,a mianowicie 14 kwietnia mecz na szczycie o tzw."6 punktów", Nogat Malbork na własnym boisku podejmować będzie drużynę Rodła Trzciano.