Widzów:

Paweł Wilczewski Trener

Kielon Kielonowski

02.10.2017

o godz. 11:00 Nogat Malbork podejmował na własnym boisku drużynę LKS Waplewo. Mecz był toczony do jednej bramki i zakończył się okazałym zwycięstwem zawodników z Malborka 5:0. Pierwszy raz od bardzo dawna Nogat popisał się skutecznością, w pierwszej połowie po dwie bramki strzelili Kamil Wroński i Paweł Wilczewski,a w drugiej połowie jedno trafienie dołożył Grzegorz Wąsik, dla którego była to pierwsza bramka w barwach Nogatu. Wynik mógł być okazalszy,ale przeszkodziła w tym czerwona kartka w 60 min dla bramkarza gospodarzy Bartka Kwiatkowskiego za faul na napastniku z Waplewa. W tej sytuacji miejsce między słupkami zajął zawodnik z pola..Artur Dalecki. Nogat miał jeszcze swoje sytuacje,ale niestety nie udało się powiększyć zdobyczy bramkowej. Goście mimo przewagi jednego zawodnika nie zdołali nawiązać walki z pięknie grającym w tym dniu Nogatem. Dziękujemy za udaną rundę jesienną piłkarzom, działaczom, kibicom i osobom przyjaznym klubowi ! Czeka nas przerwa zimowa, zawodnicy jak co roku udadzą się na zasłużony "urlop" i już wkrótce okres przygotowawczy przed rundą wiosenną !

Nogat :Kwiatkowski - Witkowski,Kukawka,Skotarek,Nowosielski(55'Bieszke) - Wroński(60'Dalecki),Nosko,Kaniecki,Domachowski(45'Stec),Wąsik(75'Kulik) - Wilczewski