GKS Straszewo Gospodarze

Paweł Wilczewski Trener

Kielon Kielonowski

02.10.2017

o godz. 11:00 został rozegrany mecz w ramach 10 kolejki o mistrzostwo klasy B. Nogat Malbork wygrał na wyjeździe z GKS Straszewo 3:0. Zawodnicy z Maborka byli w tym meczu zdecydowanie lepsi i zasłużenie wygrali to spotkanie. Bramki jednak w tym meczu padały dopiero w drugiej połowie,a strzelanie rozpoczął głową Paweł Kaniecki, po rzucie rożnym wykonywanym przez Kamila Wrońskiego, który też podwyższył na 2:0 po indywidualnej akcji strzalem z lewej nogi. Bramkę na 3:0 strzelił Paweł Wilczewski po podaniu Pawła Kanieckiego. Nogat dzięki tej wygranej przesunął się na 2 miejsce w tabeli !! Już za tydzień 29.10.2011 o godz. 16:00 Nogat Malbork podejmował będzię na własnym boisku drużynę GKS Gardeja (5 miejsce w tabeli) ZAPRASZAMY !!!

Nogat :Nowak - Witkowski,Kukawka,Wąsik,Hoffman(32'Bieszke) - Wroński(82'Mitura),Kulik(65'Piechota),Kaniecki,Nosko,Stec(32'Dalecki) - Wilczewski

Bramki :

0:1 Kaniecki (asysta Wroński)

0:2 Wroński

0:3 Wilczewski (asysta Kaniecki)