Artur Bieszke

Paweł Wilczewski Trener

Kielon Kielonowski

30.09.2017

Dnia 1.10.2011 o godz. 16:00 Nogat Malbork podejmował wicelidera rozgrywek Powiśle Pawlice-Rakowiec w ramach 7 kolejki o mistrzostwo klasy B. Już od samego początku zawodnicy Nogatu przejęli inicjatywe i praktycznie nie schodzili z połowy Powiśla, niestety ultradefensywne ustawienie wicelidera nie pozwalało na wiele gospodarzom,którzy nie mogli znaleźć drogi do bramki gości i to zawodnicy Powiśla mieli większe szanse na strzelenie bramki w pierwszej połowie.. po dwóch groźnych kontrach trafiają w słupek. Do przerwy 0:0. Po przerwie Nogat wciąż dominuje na boisku,a goście ograniczają się do kontrataków. Sytuacje zmieniła się po bramce na 1:0,a padła ona po rzucie wolnym, do piłki podchodzi Kamil Wroński, uderza perfekcyjnie nad murem, piłka odbija się od poprzeczki,trafia w linie,a wbiegający "na dobitkę" Paweł Wilczewski strzela bramkę głową obok bezradnego bramkarza Powiśla. Goście po stracie bramki zaczęli częściej atakować ale ataki te rozbijały się o pewnie grającą w tym sezonie formację defensywną Nogatu (najmniej straconych bramek w lidze). Gospodarze kontrolują przebieg spotkania. Bramkę na 2:0 strzelił Kamil Wroński po ładnym podaniu na lewe skrzydło Pawła Wilczewskiego. Wydawało się, że jest już po meczu jednak goście strzelają kontaktową bramkę z rzutu wolnego i w końcówce zrobiło się nerwowo. Mecz zakończył się jednak zwycięstwem Nogatu Malbork.

Nogat: Nowak - Witkowski,Wąsik,Kukawka,Domachowski(70'Bieszke) - Wroński,Nosko,Kaniecki,Dalecki(70'Kulik),Wilczewski - Piechota

Bramki dla Nogatu :Wilczewski, Wroński (asysta Wilczewski)

Kartka: Domachowski (żółta)