roster.substituted.change 75'

Paweł Wilczewski Trener

Kielon Kielonowski

30.09.2017

o godz. 16:00 w Marezie został rozegrany mecz w ramach 6 kolejki o mistrzostwo klasy B. Nogat Malbork po wyrównanym meczu zremisował na wyjeździe z Sokołem Mareza 1:1. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie stworzyła sobie groźnej sytuacji i wynik do przerwy 0:0. Na początku drugiej połowy bramkę dla Sokoła strzeliła murawa.. piłka po długim podaniu zawodnika z Marezy odbiła się od kępy i przeleciała nad zaskoczonym bramkarzem wprost pod nogi wbiegającego w pole karne napastnika gospodarzy..1:0. Nie minęło 10 minut i rzut karny dla Sokoła..pewnie broni Bartosz Kwiatkowski, który zastępował w tym meczu podstawowego bramkarza Nogatu. Po obronionym rzucie karnym Nogat zwietrzył swoją szansę i ruszył na bramkę gości co przyniosło upragniony skutek w postaci wyrównującej bramki. Kamil Wroński po raz kolejny w tym sezonie asystował po rzucie wolnym dośrodkowując wprost na głowe wbiegającego na "dlugi słupek" Pawła Kanieckiego. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.

Nogat: Kwiatkowski - Witkowski,Wąsik,Skotarek,Bieszke(75'Nowosielski) - Wrońśki, Kulik (65' Stec),Kaniecki,Kukawka(57'Piechota),Nosko,Wilczewski

Bramka: Paweł Kaniecki (asysta Kamil Wroński)