Autor:

Kielon Kielonowski

Utworzono:

29.09.2017

o godz. 16:00 na boisku w Gniewie rozegrany został mecz w ramach 2 kolejki malborskiej B-Klasy pomiędzy miejscowym klubem Sobieski Gniew,a Nogatem Malbork. Mecz zakończył się wynikiem 0:4 na korzyść zawodników z Malborka. Do przerwy było jednak tylko 0:1,a wynik mogłby być inny gdyby nie rewelacyjna interwencja w sytuacji sam na sam bramkarza Nogatu w końcówce pierwszej połowy. Po przerwie grało się już "luźniej" tak samo gospodarzom jak i gościom, jednak to piłkarze Nogatu popisali się lepszą skutecznością i pewnie wygrali całe spotkanie 0:4.

Nogat :Nowak - Witkowski , Wąsik, Skotarek, Hoffman (46'Kulik) - Wroński (75' Mitura), Wilczewski, Nosko, Kaniecki, Bieszke - Piechota (75' Bednarz)

Bramki :

0:1 Wrońśki (asysta Kaniecki)

0:2 Wilczewski (asysta Kulik)

0:3 Wroński (asysta Kulik)

0:4 Wilczewski (asysta Wroński)

Kartki: Skotarek, Wilczewski (żółte)

Już za tydzień (3.09.2011) mecz u siebie z Rodłem II Kwidzyn na który serdecznie zapraszamy !!