Huragan Gniewczyna - LKS Wesoła Zadąbrowie

Robert Tyrawski Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 06.04.2014 r. Wesoła Zadąbrowie przegrała wyjazdowe spotkanie z Huraganem Gniewczyna. "Worek z bramkami", podobnie jak w w meczu z Pruchnikiem, rozwiązał się po 30. minutach gry. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Daniel Nykiel, który pechową interwencją skierował piłkę do własnej bramki. Następne dwa gole, jeszcze przed przerwą, zdobył najlepszy strzelec Huraganu - Krzysztof Mirek. Swoją drugą bramkę ustrzelił z rzutu karnego podyktowanego za celowe zagranie piłki ręką Arka Sobola. Pomocnik Wesołej opuścił boisko z czerwoną kartką. Gospodarze zakończyli strzelanie w 58. minucie po celnym uderzeniu Łukasza Guraka. Naszą drużynę stać było jedynie na honorowe trafienie Daniela Nykla, który pokonał bramkarza strzałem z dystansu. W przeciągu całego spotkania stroną przeważającą byli gospodarze, którzy udanie zrewanżowali się osłabionej kadrowo Wesołej. W drużynie Roberta Tyrawskiego zabrakło po raz kolejny K. Demskiego, R. Wacha, P. Łosia, a także K. Lonca oraz A. Fujarowicza. Drużynę wspomógł z kolei Dariusz Chmiel, który wrócił do zespołu po rocznej przerwie. Huragan, odnosząc cenne zwycięstwo, oddalił się od strefy spadkowej na 5 pkt. W niej w dalszym ciągu pozostaje Wesoła, tracąc do kolejnych drużyn już 4 punkty.