Pionier Pisarzowice Gospodarze

Zbigniew Wydra Trener

pionier1994

31.12.2014

W sobotnie po południe przyszło mierzyć się naszym seniorom w kolejnym meczu bielskiej A-klasy. 6 kolejka przyniosła nam potyczkę na własnym boisku z Międzyrzeczem. Miał być to zatem kolejny ciężki mecz dla podopiecznych Zbigniewa Wydry, tym bardziej, że nasz szkoleniowiec po zajściach w Kaniowie najbliższe trzy spotkania będzie musiał obserwować z wysokości trybun. Warto również zaznaczyć, że rywale przed sezonem głośno mówili o swoich wysokich aspiracjach. Nasi seniorzy nie zamierzali jednak być zbyt gościnni i udowodnili, mimo średniej dyspozycji w tym spotkaniu, że chęci a umiejętności, to dwie różne sprawy. Pionier długo męczył się z rozmontowanie linii defensywnej Międzyrzecza, ale mimo wszystko zwyciężył zasłużenie 4-1 po bramkach: dwukrotnie Kamila Muszyńskiego, Dariusza Kubiczka oraz Marcina Muszyńskiego i dzięki remisowi Zapory Wapienica z Przełomem Kaniów, ponownie zawitał na pozycji lidera rozgrywek. A już za tydzień kolejny ważny mecz, tym razem w Jaworzu z tamtejszymi Czarnymi.