LKS Wesoła Zadąbrowie Gospodarze

Robert Tyrawski Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 30.03.2014 r. Wesoła Zadąbrowie poległa w spotkaniu na własnym stadionie z wiceliderem ligi okręgowej - Startem Pruchnik. Bramki dla drużyny gości strzelali: Radosław Strączek (x3), Waldemar Znamieńczyków, Marcin Mikłasz oraz Dominik Pęcak. Podopieczni Arkadiusza Kiszki od początku meczu całkowicie zdominowali naszą drużynę. Kluczowy dla wyniku spotkania okazał się jednak napór gości pomiędzy 30. a 38. minutą, po którym czterokrotnie wyjmowaliśmy piłkę z siatki. W drugiej połowie zawodnicy z Pruchnika, w pełni kontrolując przebieg spotkania, dołożyli jeszcze dwa trafienia. Grająca w osłabieniu kadrowym Wesoła nie potrafiła w jakikolwiek sposób zagrozić bramce rywali. W wyjściowym składzie naszego zespołu zabrakło tym razem trzech podstawowych zawodników: przebywającego za granicą K. Demskiego, kontuzjowanego R. Wacha oraz P. Łosia, który z niezrozumiałych przyczyn nie pojawił się na meczu. Przed swoją szansą stanęli z kolei młodsi zawodnicy: 17-letni D. Prymaszko (na zdj.), oraz 19-letni A. Fujarowicz, dla którego było to pierwsze spotkanie w wyjściowym składzie Wesołej. Porażka z wiceliderem, przy remisach Morawska, Gniewczyny i Kisielowa, nie zmieniła znacząco sytuacji w dole tabeli. Klęska w meczu ze Startem oznacza jednak ustanowienie niechlubnego rekordu najwyższej porażki na własnym stadionie. Drużyna z Pruchnika, dwunastym meczem bez porażki w lidze, kontynuuje pościg za liderem ze Skołoszowa.