LKS Żurawianka Żurawica - LKS Wesoła Zadąbrowie

Robert Tyrawski Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 22.03.2014 r. Wesoła Zadąbrowie zremisowała bezbramkowo z Żurawianką Żurawica w pierwszej kolejce rundy wiosennej. O ile sam wynik wydaje się być sprawiedliwym rozstrzygnięciem, o tyle podział punktów w kontekście utrzymania w lidze nie może uszczęśliwiać zarówno Wesołej jak i Żurawianki. Żadna z drużyn nie potrafiła jednak zamienić klarownych sytuacji na choćby jednego gola. Wśród gospodarzy najlepszych okazji nie wykorzystali Kozak oraz Bąk. W naszej drużynie w najlepszych sytuacjach mylili się z kolei Hołub z Łosiem. Spotkanie w Żurawicy było jednocześnie premierowym występem dla grających trenerów: R. Tyrawskiego w Wesołej oraz B. Nogi w Żurawiance. Pierwsze spotkanie w naszych barwach rozegrali również: J. Mazur, D. Nykiel oraz D. Noga. W składzie zabrakło z kolei pauzującego za kartki Konrada Demskiego. W pojedynku w Żurawicy poważnej kontuzji doznał Rafał Wach. Kolejne już złamanie ręki podczas meczu, przekreśliło jego dalsze występy w tym sezonie. Wesoła Zadąbrowie z 19. punktami w dalszym ciągu została w strefie spadkowej. Żurawianka Żurawica, sięgając po pierwszy punkt na własnym boisku, z 8. punktami pozostała na przedostatniej pozycji.