roster.substituted.change 70'

Dariusz Dubiel Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 20.10.2013 r. Wesoła Zadąbrowie poniosła klęskę w wyjazdowym spotkaniu z KS Kisielów - Pełnatycze. Bramki dla gospodarzy strzelali: Łukasz Krajewski (x3), Damian Zielonka (x2), Łukasz Taciuch, Grzegorz Znamieńczyków oraz Tadeusz Podgórski. W pierwszej połowie meczu Wesoła nie potrafiła wykorzystać atutu gry "z wiatrem", dodatkowo pozwalając gospodarzom na zdobycie dwóch bramek. W 54. minucie spotkania drugą żółtą kartkę (za dyskusję z sędzią) i w konsekwencji czerwoną otrzymał Konrad Demski. Drużyna z Kisielowa - Pełnatycz osiągnęła zdecydowaną przewagę, wykorzystując większość sytuacji pod bramką Kamila Lonca. Wynik meczu w Kisielowie jest jednocześnie wyrównaniem niechlubnego rekordu najwyższej porażki Wesołej w historii (0:8 w Birczy, 28.05.06). Druga porażka z rzędu przesunęła naszą drużynę z 8. na 11. miejsce w ligowej tabeli, zbliżając ją na 3 pkt. do strefy spadkowej. KS Kisielów - Pełnatycze awansował o 2 lokaty i zajmuje aktualnie 7. pozycję w tabeli.