br. samobójcza

7'
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
54'
Nieznany zawodnik Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
26'
Dawid Stefański Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
62'

28.09.2015

Po ciężkim boju, zawodnicy Chrobry Charbrowo nie poradzili sobie w wyjazdowym meczu w Słupsku, ostatecznie ulegając miejscowej Victorii 2:3.

Spotkanie na bardzo dobrze przygotowanym boisku 650-lecia w Słupsku lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy ruszyli z przytupem na zdezorientowanych i pogubionych gości strzelając w ciągu 14 minut dwie szybkie bramki. Po kolejnych 10 minutach obrywamy trzecią dołująca bramkę. Praktycznie do końca I połowy nie potrafiliśmy się pozbierać grając bardzo słabe i chaotyczne zawody. W 27 minucie Stefański zmniejsza wynik porażki strzelając pierwszego gola dla gości.

W drugiej połowie odrodził się zespół z Charbrowa dominując w każdej strefie boiska. Gospodarze chyba chcieli utrzymać wynik i praktycznie ani razu nie zagrozili bramce gości. Chrobry zbyt późno, bo dopiero w 73 minucie zdobył drugą bramkę i to przy pomocy obrońcy miejscowych, który swoja interwencją strzelił bramkę samobójczą. Ostatnie 15 minut zespół Victorii dwoił się i troił, aby ten mecz się jak najszybciej zakończył. Goście nacierali i marnowali swoje doskonałe sytuacje strzeleckie. Wydawało się, że za każdym razem bramka dla przyjezdnych była zaczarowana. Gospodarze szczęśliwie utrzymali wynik a goście jak zwykle czują kolejny niedosyt i stratę punktów. Nadmienić również trzeba, że w spotkaniu sędzia podyktował 3 rzuty karne (2 dla Victorii i 1 dla Chrobrego). Wszystkie jedenastki zostały niewykorzystane przez strzelców, którzy chyba tak jak sędzia tego spotkania nie byli pewni swoich interwencji jak i słuszności sędziego, co do niektórych przewinień.