Janusz Magulski Trener
Ryszard Kostuch Kierownik drużyny

KS EKO-PROD SZEMUD

16.09.2015

Dzisiejszy mecz rozgrywany w Gdańsku był pełen walki i emocji. Polonia Gdańsk rozpoczęła spotkanie z werwą i od razu zaczęła panować na boisku, Nasz zespół gubił się w najprostszych sytuacjach i nie mógł stworzyć sobie okazji do strzelenia gola. Rywale natomiast mieli kilka sytuacji na zdobycie bramki i udało im się to jeszcze w pierwszej połowie. Wynikdo przerwy brzmiał 1-0. Druga połowa to identyczna sytuacja jak w pierwszej z małąróżnicą. Trener Janusz Magulski postanowił zagrać bardziej defensywnie i liczyć na skuteczność w kontrach. Ta zmiana okazała siębrzemienna w skutkach. Wostatnich 10 minutach strzelamy Poloni dwa gole. Najpierwna 1-1 trafia Łukasz Bizewski po ładnej i dokładnej wrzutce Pawła Chyły,a kilka minut później w indywidualnej akcji przy biernej postawie 2 obrońców futbolówkę w siatce umieszcza Mateusz Dampc. Na ławce euforia, ale też na trybunach w sektorze gości. Mecz z bardziej doświadczonym rywalem wygrywamy 2-1 i pniemy się w górę tabeli!!!!! Dziękujemy Naszym kibicom za liczne przybycie na stadion Polonii i wiemy, że zawsze jesteście z Nami :)