Patryk Drążek
roster.substituted.change 77'

Kielon Kielonowski

12.10.2017

Dnia 22 września 2012 o godz. 15:00 rozegrant został mecz w ramach 6 kolejki malborskiej A-Klasy. Nogat wygrał to spotkanie 4:1 i ma już na koncie 7 pt w swoim debiutanckim sezonie w A-Klasie. Do przerwy humory nie dopisywały zawodnikom gospodarzy ponieważ rażący błąd popełnił sędzia główny spotkania, który uznał bramkę ze spalonego (w pierwszym momencie odgwizdał spalonego, który zasygnalizowany był przez sędziego bocznego by później po konsultacji z bocznym zmienić decyzję na uznanie bramki). Podrażnieni tym zawodnicy Nogatu wyszli na drugą połowę w bojowych nastrojach i strzelając 4 bramki w 45 min pokazali,że to im należały się 3 pt w tym spotkaniu.

Nogat : Dalecki - Kozubski,Wąsik,Kukawka,Witkowski - Wrońki,Kaniecki,Kulik(73'Nosko),Kwiatkowski(77'Drążek),Domachowski - Gębicki