Krzysztof Warych
roster.substituted.change 90'

Jacek Wiśniewski Trener

18.05.2015

Remisem 1: 1 zakończył się mecz kolejki, w którym zespół Chrobrego Charbrowo podejmował na własnym stadionie drużynę Wybrzeża Objazdy.

Jak ważny był to mecz wiedzieli wszyscy, którzy interesują się piłką nożną. Wydawało się, że po 90 minutach gry zbliżymy się do II miejsca, jakie zajmuje Wybrzeże notując 3 cenne punkty. Niestety w tym dniu gospodarzom zabrakło trochę szczęścia i w doliczonym czasie gry przypadkowa ręka bardzo dobrze spisującego się dotychczas Mielewczyka P. oraz nie do końca poprawna interwencja naszego bramkarza okazały się dla nas po prostu pechowe.

Mecz był bardzo wyrównany. Zarówno miejscowi jak i goście stwarzali swoje sytuacje bramkowe. Gra była bardzo nerwowa i szarpana, w której przede wszystkim brakowało spokoju i wykończenia. Pierwszej bramki doczekaliśmy się dopiero w 75 minucie, kiedy dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego Kalamaszka na bramkę z głowy zamienia Mielewczyk P. Niestety niemający już nic do stracenia zespół z Objazdy w ostatnich minutach gry przycisną broniących wyniku gospodarzy zmuszając ich do błędu, co zaowocowało bramką w doliczonym czasie gry.