Widzów:

Brak kar

Jacek Wiśniewski Trener

11.05.2015

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźne sytuacje podbramkowe. W 4 minucie Chrobry objął prowadzenie po indywidualnej akcji Kwidzińskiego. Minęły kolejne 4 minuty i mamy 2:0 po uderzeniu Krzyżanowskiego, którego rykoszet od obrońcy całkowicie zmylił bezradnego bramkarza i śmiało można zaliczyć bramkę, jako samobójczą. W 23 minucie meczu podwyższamy wynik po bramce Mielewczyka A., któremu piłkę dogrywał Wiśniewski. Nie mijają dwie minuty i strzelamy kolejną bramkę po uderzeniu Mielewczyka P., który niefortunną interwencją wbija piłkę do własnej bramki.

Po przerwie znów lepiej zaczęli goście. Długo czekaliśmy na kolejne bramki. W 76 minucie swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zalicza Kwidziński po doskonałej asyście Kalamaszka. Do końca meczu trwała obustronna wymiana piłki, która nie zmieniła wyniku końcowego.