Chrobry Charbrowo Gospodarze
Polonez Bobrowniki Goście

Charbrowo

Chrobry Charbrowo
Mariusz Stefaniak Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.

Mateusz Piechowicz

Jacek Wiśniewski Trener

20.04.2015

Po ponad 1,5 rocznej przerwie spowodowanej gruntownym remontem obiektu sportowego w Charbrowie zespół seniorów Chrobrego rozgromił drużynę Poloneza Bobrowniki wygrywając aż 8 do 1.

Spotkanie od początkowych minut należało do miejscowych, którzy w końcu mogli w pełni wykorzystać swój nowo wyremontowany obiekt sportowy. Mecz otwarcia stadionu był wielką niewiadomą pod względem samego rezultatu końcowego, ponieważ zespół z Bobrownik był jedną z drużyn, z którą musieliśmy wygrać, aby w dalszym ciągu być w grze o wyższe miejsce w ligowej tabeli. Goście byli osłabieni na pozycji bramkarza gdzie występował zawodnik, który miejscami radził sobie całkiem nieźle. Swojej pierwszej kapitulacji dopuścił się w 14 minucie po strzale Stefaniaka, który wykorzystał dokładne zagranie Wrońskiego J. Po strzelonym golu miejscowi rozkręcali się z minuty na minutę marnując przy tym jeszcze dwie dogodne sytuacje. W 21 minucie zdobywamy drugiego gola po bramce Wrońskiego J., któremu asystował Górski. Nie minęły 3 minuty i daje znać o sobie Mielewczyk A. po zagraniu Stefaniaka.

W drugiej połowie niewiele sie zmieniło. Gospodarz dążył do celu i od 60 minuty zaczął poważne strzelanie i dobijanie przeciwnika. Najpierw Wroński J. zostaje po raz kolejny strzelcem wykończając doskonałe dośrodkowanie Wiśniewskiego, gdzie po niespełna 15 minutach gry asystuje przy kolejnej bramce, dośrodkowując piłkę w pole karne do, Kalamaszka, który nie miał większych problemów z umieszczeniem jej w siatce. W 79' minucie gospodarze popełniają błąd pozwalając gościom na szybki kontratak, w którym zabrakło asekuracji i mamy gola honorowego. Po niecałej minucie Krzyżanowski wiwatuje po strzelonej bramce, przy której asystował Kwidziński. Goście sie tylko bronili, licząc na nasze błędy i z pewnością końcowy gwizdek sędziego. W ostatnich 5 minutach meczu zaangażował sie bardzo nasz kapitan Kiełtyka, który najpierw wbija piłkę do siatki po rykoszecie bramkarza a 4 minuty później wzorowo wykonuje rzut wolny zaliczając 8 i ostatnią bramkę w tym spotkaniu. Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia.