Karol Kiełtyka Celowe wykopanie pilki po gwizdku.

Dariusz Wroński
roster.substituted.change 62'

Jacek Wiśniewski Trener

14.04.2015

W minioną niedzielę seniorzy Chrobrego Charbrowo odnieśli kolejne bardzo ważne zwycięstwo wygrywając na wyjeździe z miejscową Unią Korzybie 1:0.

Spotkanie rozgrywane było przy bardzo silnym wietrze, który miał duży wpływ na sposób prowadzenia gry przez każdą z drużyn. Miejscowi zaczęli z wiatrem spychając delikatnie gości do obrony. Chrobry kontrolował sytuację na boisku stwarzając z minuty na minutę coraz to groźniejsze kontrataki, przy których brakowało przede wszystkim precyzji w wykończeniu. Gospodarze posiadali swoje sytuacje podbramkowe, ale zbyt dużo chaosu i niedokładności eliminowała ich ze zdobycia bramki. W 32 minucie po ładnym prostopadłym dośrodkowaniu Pawła Mielewczyka wybiegający na pozycję Adam Mielewczyk wywalczył sobie sytuację sam na sam z bramkarzem zdobywając pierwszą i jedyną jak sie okazało bramkę w całym spotkaniu.

Druga połowa za wiele nie pokazała. Wynik 0: 0 mówi sam za siebie. Zarówno gospodarze jak i goście mogli ten mecz wygrać. W grze obydwu zespołów brakowało przede wszystkim wykończenia akcji i przysłowiowego szczęścia. Na bardzo dobrym poziomie zagrali bramkarze, którzy wzorowo wywiązywali się z swoich obowiązków ratując niejednokrotnie swoje zespoły od przegranej.