Pobłocie
90'
Widzów:

49'
Sebastian Wiśniewski Niesportowe zachowanie - trzymania przeciwnika w taktycznym celu przerwania korzystnej akcji przeciwników.

29.03.2015

W sobotę 28.03.2015r. mimo delikatnej bezradności w pierwszej połowie, zawodnicy Chrobrego Charbrowo pokonali na stadionie w Pobłociu Start Łebień 2:0. Remisując do przerwy 0:0.

Mecz otwierający rundę wiosenną sezonu 2014/15 nie należał do finezyjnych spotkań Chrobrego, ponieważ przeciwnik zajmujący aktualnie ostatnie miejsce w tabeli nie łatwo oddał skórę próbujący za wszelką cenę zdobyć bardzo cenne dla siebie punkty.

Trapiące kontuzje obrońców oraz pauza Kalamaszka zmusiły trenera Wiśniewskiego do kolejnych eksperymentalnych rozwiązań. Niepokojąca może okazać się jeszcze poważna kontuzja Szwabacha, która miejmy nadzieje nie wykluczy zawodnika z środowego meczu pogorszając tym sytuację Chrobrego.

To, co nie udało się w pierwszej odsłonie wykorzystaliśmy w drugiej połowie, w której częściowo przejęliśmy inicjatywę wyprowadzając odważniejsze sytuacje tworząc większe zagrożenie pod bramką przeciwnika. W 65 minucie Chrobry zdobywa pierwszą bramkę, po golu Mielewczyka, który wykorzystuje doskonałe zagranie Podolaka. Dziesięć minut później ponownie Mielewczyk daje o sobie znać wbijając druga bramkę w tym spotkaniu. Goście podjęli ryzyko, ale niewiele z tego wynikało a wręcz przeciwnie mogło doprowadzić do wyższej przegranej. Do końca spotkania wynik się nie zmienił i punkty zasłużenie powędrowały do miejscowych. Gratulacje