Arda Turan Dyskusja(poza boiskiem)
Juanfran García Dyskusja(poza boiskiem)

Administrator

07.02.2015

89 min ATLETICO - REAL 4:0- Torres dośrodkowuje z prawej strony na głowę Mandzukicia i czwarty gol staje się faktem!

85 min- Jese za kopnięcie Mirandy otrzymuje żółty kartonik. Hiszpan nie opanował frustracji.

82 min- Żółta kartka dla Mandzukicia.

81 min- W końcu coś się działo pod bramką Atletico. Uderzał po stałym fragmencie gry tuż nad poprzeczką Illarramendi.

77 min- Torres zmienia Griezmanna.

73 min- Za Benzemę wchodzi Hernandez.

71 min- Kontuzjowany bohater tego spotkania Saul opuszcza boisko. Wchodzi Raul Garcia.

68 min- Illarramendi za Isco.

67 min ATLETICO - REAL 3:0- GOOOOOOOOOOOOOOOL! Nokaut! Dośrodkowanie Turana do wbiegającego Saula, ten zgrywa głową do wbiegającego w asyście Varane, Griezmanna i pod naciskiem pomocnika Atletico, obrońca pakuje piłkę do bramki. Gol zapisy Griezmannowi.

63 min- To powinna być trzecia bramka dla Atletico. Piłka spadła idealnie na głowę Tiago, ale Portugalczyk nie uderzył czysto w piłkę. Real wciąż bez pomysłu na odpowiedź.

61 min- Juanfran dośrodkowuje z prawej strony i po raz kolejny przed szansą Griezmann. Tym razem uderzeniem głową posłał piłkę ponad poprzeczką.

60 min- Ajj bliski teraz szczęścia Griezmann. Francuz próbował swoich szans uderzeniem nożycami i było naprawdę blisko!

59 min- Błąd Carvajala i przed szansą Griezmann. Francuz oddaje strzał z którym radzi sobie Casillas.

54 min- Kartka dla Godina za protesty.

53 min- Raul Garcia, który rozgrzewa się przy linii bocznej, otrzymał żółtą kartkę.

52 min- Teraz dośrodkowuje w pole karne Carvajal, a bramkarza taranuje Bale.

49 min- Arda Turan ukarany żółtą kartką za protesty.

48 min- Bale dośrodkował w pole karne na dalszy słupek, a tam przepisy przekracza Cristiano Ronaldo, który fauluje obrońcę. Portugalczyk kolejny raz nie zgadza się z decyzją arbitra.

46 min- Jese zmienia Khedirę. Teraz goście będą grali w ustawieniu 4-4-2.

Przerwa

45 min- Na koniec pierwszej połowy jeszcze żółta kartka dla Gabiego.

41 min- Ostatnie fragmenty pierwszej części gry. Do głosu zaczynają dochodzić goście.

39 min- Bale centruje z bocznego sektora boiska, ale bez efektu w postaci zagrożenia pod bramką gospodarzy.

37 min- Kolejna akcja Atletico, ale na pozycji spalonej według arbitra Mandzukić.

35 min- Kontrowersyjna decyzja sędziego, który nakazał grać dalej. Chociaż Sami Khedira dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym. Powinien być rzut karny dla gospodarzy.

34 min- Gracze Atletico, mimo że prowadzą, to nie zwalniają tempa i nadal sprawiają problemy Królewskim.

32 min- Po dośrodkowaniu w pole karne Kroosa, z opresji bez szwanku wychodzą gospodarze.

31 min- Real dziś bez pomysłu na grę, więc może uda się ze stałego fragmentu?

29 min- Kroos fauluje Griezmanna. Żółta kartka.

25 min- Świetne podanie Mandzukicia do Juanfran, który wpadł w pole karne i podawał niecelnie, ale jeszcze piłka spadła pod nogi Griezmanna, którego strzał nie zaskoczyć Casillasa.

23 min- Ronaldo przegrywa pojedynek z Turanem. Portugalczyk nie może pogodzić się z decyzją sędziego.

18 min ATLETICO - REAL 2:0- Niesamowite!!! Przepiękne trafienie Saula i zespół Realu przegrywa już 2:0! Siqueira dośrodkował z lewej strony, a rezerwowy mistrzów Hiszpanii nożycami pokonuje Casillasa!

17 min- Bez okazji bramkowej w tym meczu Królewscy. Atletico gra od samego początku bardzo skutecznie w destrukcji.

14 min ATLETICO - REAL 1:0- GOOOOOOOOOOOOL! Mandzukić przejmuje piłkę w polu karnym po zbyt głębokim dośrodkowaniu, wykłada Tiago, a Portugalczyk mocnym uderzeniem daje prowadzenie Los Colchoneros. Piłka po rękach Casillasa ląduje w siatce.

10 min- Wymuszona zmiana w zespole Atletico, Saul zastępuje kontuzjowanego Koke.

8 min- Za mocne podanie Griezmanna w pole karne do uciekającego Koke.

7 min- Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Piłka w polu karnym spada pod nogi Turana, który mija dwóch rywali i uderza wprost w Casillasa!

4 min- Akcja Atletico, przedzierał się prawą stroną Arda Turan, w starciu z obrońcą pada w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

2 min- Real od dwóch minut spokojnie rozgrywa na swojej połowie. Dziś defensywa Królewskich w eskperymentalnym zestawieniu. Nacho z Varane pełnią rolę stoperów.

16:00- Rozpoczynamy zmagania w derbach Madrytu.