Colo Colo
Col Mowgli Trener

mowgli

01.02.2015

W półfinale Magica Cup los skojarzył 3-ligowe Colo Colo i 1-ligowy Juvent. Trener tych pierwszych wyraźnie nie trafił ze składem personalnym i ustawieniem na pierwszą fazę meczu, z czego skrzętnie skorzystał Juvent. Zaskoczył Chilijczyków dwoma szybkimi akcjami, po których woddy i Radki wpisali się na listę strzelców.

Korekta składu i formacji Colo Colo na drugą fazę meczu przyniosła oczekiwane rezultaty. Gola do szatni strzelił aktywny obrońca AfrOOO i zawodnicy wychodzą na drugą część spotkania w lepszych humorach.

Druga połowa to pojedynki Radkiego (Juvent) z AfrOOO (Colo Colo), odbywające się często na połowie drużyny z Rumi. Obrońca z Santiago często zapędzał się pod pole karne przeciwnika, będąc asekurowanym przez pozostałych dwóch defensorów. Po jednej z takich szarż udało mu się doprowadzić do wyrównania w 65. minucie!

Apetyt młodego obrońcy z Góry rósł w miarę jedzenia (zresztą zawodnik ten walczy o wyjściowy skład w swojej drużynie). Trener Colo Colo był świadom tego, że remis nie da awansu do finału, dlatego pozostawił w obronie samego AfrOOO, wzmacniając pozostałe formacje i było to dobrym wyborem. Gracz meczu odwdzięczył mu się kolejną wspaniałą akcją, pokazując technikę jakiej nie powstydziłby się sam CR7 i zdobył zwycięskiego gola! 3:2 - Colo Colo w finale!