Rangers
Ranger Capsel Trener

mowgli

10.01.2015

Początek meczu to przewaga Rangers, których ataki pozycyjne dochodziły do pola karnego i były rozbijane przez wzmocnioną defensywę Colo Colo. W 20 minucie podopieczni mowgliego przeprowadzili jedyną kontrę pierwszej fazy spotkania i wyszli na prowadzenie! Wypuszczony w uliczkę piter81 został wzięty w kleszcze przez dwójkę obrońców Rangers, ale do bezpańskiej piłki dobiegł Illusion i strzałem spoza pola karnego w stylu Sebastiana Mili ucieszył kibiców z Santiago!

Podrażnieni piłkarze z Warszawy mieli problemy z poukładaniem gry w kolejnych minutach po tym knockdownie. Organizacja gry ze stref obronnych i w środku pola pozostawiała sporo do życzenia. Dużą żywotnością wykazywał się jednak napastnik Michal91, który pokazywał się słabiej grającym kolegom na pozycjach i raz po raz wchodził w pojedynki z obrońcami rywala. Pod koniec pierwszej połowy udało mu się wspaniałą akcją indywidualną minąć kapitana Colo Colo - Slazenger i posłać piłkę do siatki między nogami rozpaczliwie interweniującego bramkarza. Tak więc mamy remis do przerwy!

Ofensywne formacje obydwu teamów na drugą połowę zapowiadały dalsze emocje. Żaden z zespołów nie mógł uzyskać wyraźnej przewagi. Mecz stał pod znakiem pojedynków obrońcy Colo Colo lukasa64 z napastnikiem Rangersów Michalem91. Indywidualne krycie i uprzykrzanie gry faulami błyskotliwemu snajperowi przynosiło skutek do 63. minuty. 3 metry wolnej przestrzeni wystarczyło mu do oddania płaskiego strzału nie do obrony tuż przy słupku bramki mowgliego. 1:2 dla Rangers! Końcówka meczu zapowiada się ciekawie, bo na boisku jest już sporo wolnych przestrzeni, a część zawodników "oddycha rękawami".

Więcej sił w końcówce zachowali gracze z Chile. Po świetnie wykonanym rzucie rożnym bramkę głową zdobył najlepszy na boisku lukas64. Z minuty na minutę przewaga Colo Colo wzrastała, a kolektywne akcje całego zespołu zaczęły się zazębiać. Ostatnie minuty to zamknięty we własnym polu karnym zespół capsla. Jego drużynę uratował bramkarz risto82, który po 85. minucie wybronił 3 sytuacje sam na sam z Repmigiem, kebabinho i piterem81. W ostatniej akcji meczu po zamieszaniu w polu karnym piłkę z linii bramkowej po strzale Slazenger wybił jeden z napastników Rangersów... A więc remis 2:2 !