LKS Skołoszów (S) - LKS Wesoła Zadąbrowie

Skołoszów

WESOŁAZADĄBROWIE

18.12.2014

W sobotę 31. maja Wesoła Zadąbrowie przegrała w Skołoszowie z liderem rozgrywek, tamtejszym LKS-em. Przewaga gospodarzy, zgodnie z przypuszczeniami, nie podlegała żadnej dyskusji, co przełożyło się również na wynik spotkania. Bramki dla ekipy aktualnego lidera strzelali: Mateusz Buczkowski (x2), Rajmund Gorczyca, Kamil Buczkowski i Artur Pacuła. Przed stratą kolejnych bramek uchronił nas po raz enty w tym sezonie świetnie dysponowany Jacek Mazur. Grająca w niezwykle eksperymentalnym ustawieniu Wesoła o dziwo stworzyła sobie kilka niezłych sytuacji pod bramką Buczkowskiego, a najlepszych z nich nie wykorzystali Kamil Hołub z Patrykiem Dybiszem. Największą uwagę należy jednak poświęcić kadrze naszego zespołu, która po wielkich trudach skompletowała wyjściową jedenastkę. Drużynę wspomogli tacy zawodnicy jak: Tomasz Andrejko, Patryk Marut (powrót po kontuzji) i Kamil Lonc (powrót po kilku meczach przerwy). Do licznego już grona nieobecnych dołączyli tym razem: Konrad Demski (kartki), Robert Tyrawski, Mateusz Słowik, Piotr Baran (wszyscy trzej - wesele). Na słowa uznania zasługują zatem Ci, którzy mimo wielkich przeciwności udali się do Skołoszowa i nie oddali meczu bez walki. Drużyna ze Skołoszowa wykonała swoje zadanie i może już myśleć o niezwykle istotnej 28. kolejce, w której rozstrzygnąć się może sprawa awansu do IV ligi.