LZS Lubrza
LZS Lubrza

Biegły

20.11.2014

Kolejną porażkę zanotował nasz zespół w rozgrywkach klasy A seniorów. Tym razem było 3:1 na wyjeździe z drużyną LUKS Polonia Pogórze. Gra nie była zła, ale zdecydowały przestoje, które kosztowały bardzo drogo.

Początek spotkania był dobry w wykonaniu naszych graczy, co przyniosło efekt w 10 minucie gry. Wówczas obejmujemy prowadzenie – rzut karny dla naszego zespołu po faulu na Tomku Kociołku wykorzystany przez Łukasza Zabiegałe. W 18 minucie dobre dogranie z lewego skrzydła Łukasza Łubniewskiego lecz niecelnie głową uderza Tomek Gurgul. W 35 minucie mamy kolejną okazję, ale okazji nie wykorzystał Michał Sokołowski. Niestety w 39 minucie po kontrze gospodarze doprowadzają do wyrównania, a już 60 sekund potem obejmują prowadzenie. To zdarzenie wyraźnie podłamało nasz zespół. Do przerwy 2:1.

Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla nas, ale w 47 minucie Tomek Kociołek po strzale głową piłka ląduje jedynie na słupku. W 62 minucie tracimy trzecią bramkę, po ładnym uderzeniu zawodnika Pogórza. Od tego czasu okazje bramkowe stwarzały sobie obie drużyny (Łukasz Łubniewski uderza głową w poprzeczkę), ale wynik nie uległ już zmianie.