LZS Lubrza
LZS Lubrza

Biegły

15.11.2014

Mecz z liderem, w środku tygodnia, na wyjeździe w nieco eksperymentalnym składzie nam nie wyszedł. Od początku meczu przewagę miała drużyna gospodarzy, która jednak do 33 minuty nie potrafiła poradzić sobie z grą obronną całej naszej drużyny. Mecz zaczęliśmy bez naszych nominalnych napastników. W pierwszych fragmentach meczu mieliśmy 2 dobre okazje do objęcia prowadzenia a mecz był wyrównany. W 33 minucie gospodarze otwierają wynik. W 40 minucie zawodnik gospodarzy po szybkiej kontrze podwyższa na 2:0.

Druga połowa to już dominacja miejscowych. Od 60 minuty po 2 żółtej kartce dla M. Kaszuby gramy w 10-tkę. Przy stanie 4:0 sędzia dyktuje rzut karny dla nas za zagranie ręką w polu karnym zawodnika gospodarzy. Bramkę zdobywa P. Janikowski. Gdy wydaje się że mecz zakończy się wynikiem 4:1 dwie ostatnie akcje meczu przynoszą 2 bramki dla gospodarzy.

Nie udało się sprawić niespodzianki, teraz pozostaje liczyć na punkty w następnych meczach.