picha28

Utworzono:

14.10.2014

WALECZNE LUKSIARY OGRAŁY MEDYKA II KONIN!!!

W meczu 4 kolejki I ligii gr.północna Luks Sportowa Czwórka Radom pokonała rezerwy Medyka Konin 2-1(1-0)
Bramki dla Luksiar zdobyły w 45 minucie Dominika Gąsieniec i w 67 minucie Monika Płóciennik,a bramka dla Medyka padła w 78 minucie.

Luks:Wicik-Mućka,Stefańska,Jaworska,Chrzanowska(60 Szymczyk)-Nowakowska(35 Kaca),Kuciewicz (88 Przanowska),Zielińska,Płóciennik,Gąsieniec-Wesolowska(89 Fiutek)

W I połowie Luksiary przetrwały ataki Medyczek i zachowały czyste konto, a same w akcji konczącej I polowę objęły prowadzenie po przepięknym strzale Dominiki Gąsieniec z około 25 metrów. II połowa przyniosła rownież duże emocje z obydwu stron, Medyczki dobrze operowały piłką, ale to Luksiary po rzucie rożnym i strzale Moniki Plóciennik podwyższyły prowadzenie na 2-0. W końcówce trwały ataki Medyczek, ale Luksiary tylko raz dały się zaskoczyć i mecz zakończył się ciężko wywalczonym i zasłużonym zwycięstwem Luksiar.